gebze web tasarım gebze dövme

Y.T.Ü. Teknopark

Salon Özellikleri

Fitness ve Kardiyo

Sınıfınızın en profesyonel ve profesyonel ekipmanlarıyla donatılmış olan kardiyo antrenmanlarınız bu rahat bölgede ter atabilir ve günün stresinden yararlanabilirsiniz.

Grup Dersleri

Geniş, ferah ve fonksiyonel ekipmanlarla donatılmış çalışma alanımızda, birçok farklı grup dersine katılarak enerjinizi zenginleştirebilir ve aynı zamanda eğlenebilirsiniz.

Fonksiyonel Çalışma Alanı

İşlevsel egzersizleriniz için en son teknoloji ekipmanlarla donatılmış olan bu alanda serbestçe çalışabilirsiniz ve eğitmenlerin atölyelerine katılabilirsiniz.

Spinning

Enerjik, dinamik ve eğlenceli grup dersleri ile profesyonel bir spining stüdyosunda olun, bireysel olarak çalışabilir veya gruplara girebilir ve yüksek kalori yakabilirsiniz.

Wing Tsun

Profesyonel eğitmenimiz organize edilen özel grup dersimize katılabilir ve son zamanlardaki popüler dövüş sanatını yaşam tarzınıza dönüştürebilir.

Enstrümantal Pilates

Eğitmenlerimizle gerçekleştireceğiniz reformer pilates ile esneklik ve enerji kazancı, beden farkındalığı ve zihinsel yoğunlaşmanın geliştiğini fark edeceksiniz.

Beslenme ve Diyetisyen

Eğitmenlerimiz ölçümlerinizi analiz odasına almayı, kişisel programlar yazmayı ve sonuçları daha kısa sürede almayı hedeflemektedir. Simge Adıgüzel ile günlük beslenme programınızı düzenleyebilirsiniz.

Vitamin Barı

Antrenman öncesi ve sonrası çeşitli bölümlerimizde kafe bölümünden alabilirsiniz, HERBALİFE farkıyla hazırlanan çeşitli çalkalayıcılardan içebilirsiniz, eğitim sonrası bahçemizde bir fincan kahve yudumlayabilirsiniz.

Sauna ve Buhar Odası

Sauna ve buhar odasında egzersiz yapmadan önce / sonra rahatlayabilirsiniz.

Masaj

FISPA ile sahadaki uzman terapistimiz Cuma Karabaş eşliğinde spor sonrası çeşitli terapiler sayesinde vücudunuzu rahatlatabilir.

Solaryum

Profesyonel QMED dikey cihazımızla her mevsimde bronz cildin tadını çıkarabilirsiniz.

Salon Galerisi