Y.T.Ü. TEKNOPARK

KULÜP ÖZELLİKLERİ

Sınıfının en uzman ve profesyonel ekipmanları ile donatılmış, kardiyo antrenmanlarınıza uygun bu alanda ter atabilir ve günün stresinin üzerinden gelebilirsiniz.

Geniş, ferah ve fonksiyonel ekipmanlarla donatılmış çalışma alanımızda birçok farklı grup derslerine katılarak enerjinizi yükseltebilir aynı zamanda eğlenebilirsiniz.

Fonksiyonel antrenmanlarınız için son model ekipmanlar ile donatılmış bu alanda serbest çalışma yapabilir dilerseniz eğitmen eşliğinde gerçekleşen antrenmanlara katılabilirisiniz.

Enerji dolu, dinamik ve eğlenceli grup derslerinin yapıldığı birçok spinning bisikletinin bulunduğu profesyonel stüdyomuzda dilerseniz bireysel olarak çalışmalarını yapabilir ve grup derslerine girerek yüksek kaloriler yakabilirsiniz.

Profeyonel eğitmenimiz eşliğinde yapılan özel grup dersimize katılabilir ve son dönemde popüler olan dövüş sanatınızı yaşam tarzınız haline getirebilirsiniz.

Eğitmenlerimiz eşliğinde gerçekleştireceğiniz reformer pilates ile esneklik ve enerji artışı, vücut farkındalığı ve zihinsel konsantrasyonunuzun geliştiğini farkedeceksiniz.

Eğitmenlerimiz tarafından analiz odasında ölçümleriniz alınıp kişisel programlar yazılarak daha kısa sürede sonuç almanız hedeflenmekte, ayrıca dilerseniz Dyt. Simge Adıgüzel ile günlük beslenme programınızı düzenleyebilirsiniz .

Antrenman öncesinde ve sonrasında cafe bölümüzden çeşitli atıştırmalıklar temin edebilir, HERBLİFE farkı ile hazılanan çeşitli shakelerden içebilir antrenman sonrasında bahçemizde kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Sauna ve buhar odasında antrenman öncesi/sonrası vücudunuzu dinlendirebilirsiz.

FISPA ile, alanında uzman terapistimiz Cuma Karabaş’ın eşliğinde spor sonrası çeşitli terapiler sayesinde vücudunuzu rahatlatabilirsiniz.

.

Profesyonel QMED dikey cihazımız ile tüm mevsimlerde bronz cildin tadını çıkartabilirsiniz.